Jak wywołać ducha?

Jeśli chcemy wywołać ducha, musimy  się na to odpowiednio przygotować. Dzień, który chcemy przeznaczyć  na wywoływanie duchów, powinien być dniem modlitwy, medytacji. Zapalamy dla swych bliskich zmarłych świecę, która powinna być kupiona i dedykowana specjalnie dla nich. W dniu seansu nie wolno pić alkoholu. Należy być zdrowym, wyciszonym, skupionym.

Przygotowania należy rozpocząć na czternaście dni przed główną ceremonią. Pokój do wywoływania powinien być tym miejscem, w którym zmarły często przebywał, ale może też być to inny pokój. Należy zgromadzić tam wszelkie pamiątki po osobie wywoływanej: ubiory, przedmioty osobiste.

Trzeba tam także ustawić jego portret, przykryć go białym woalem, otoczyć ulubionymi kwiatami i codziennie je zmieniać. Dzień, w którym mamy przywołać zjawę traktujemy jako uroczysty. Stół powinien być nakryty białym obrusem i zastawiony jak do uczty dla dwóch osób. Na stole powinien leżeć chleb, winogrona lub inne owoce.

Ucztować należy w milczeniu przy nakrytym portrecie. Do lampki nalewamy wino dla ukochanej osoby i kroimy dla niej chleb. Wieczorem, o tej samej porze ,co zwykle wchodzimy cicho do pokoju, rozpalamy ogień z drewna cyprysowego, następnie siedmiokrotnie wrzucamy w ogień kadzidło, wymawiając imię osoby, która chcemy zobaczyć.

Nie wolno odkrywać portretu, potem gasimy świecę lub lampkę, czekamy.  Wzywaj Boga z rytuałem wiary zmarłej osoby, wyobrażając sobie jak ona by tę modlitwę mówiła i starając się jak najbardziej z nią utożsamić. Zamilknij na kwadrans, a potem głośno odezwij się do wywoływanej osoby, z całą miłością prosząc, by się ukazała. Zakryj swą twarz i w myślach nadal błagaj i wołaj ją. Potem podniesionym głosem trzykrotnie zawezwij ją do ukazania się. Po trzecim wywołaniu, zjawa powinna się ukazać oczom wywołującego.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.