Ralph Lauren Canada ;One is to choose a plain colour of Polo,ralph lauren outlet such as Black, Navy or White - ralph lauren canadaselecting a colour of garment on which your corporate logo colours will look good when embroidered.ralph lauren canada outlet This can sometimes be preferable to buying an off-the-shelf garment in an unusual shade because fashions change and just because yourpandora canada company's shade of lime green is in vogue today this may not be the case in two years time.http://www.cefrank.com.au Manufacturers of off-the-shelf Tiffany Sale'stock' garments tend to change their ranges from time to michael kors outlet uktime and may choose to drop a colour if it is no longer considered popular.cheap burberry Ask your supplier and they should be able to tell you which colours Cheap Pandora Charmsare likely to remain available or which are in doubt.The second option,www.rvaq.ca if you have a sufficiently large requirement, is to have a Polo Shirt manufactured for your staff uniform in a bespoke colour. Manufacturing a bespoke embroidered Polo Shirt, opens up a wealth of possibilities regarding colour matching to your main corporate colour, Tiffany Saleembroidery branding, trims & detailing but this option is usually only viable from 300 to 500 pieces for a single colour garment or 1,000 Cheap Tiffany Salepieces upwards for more complex designs.
Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online

Jak być lubianym?

osoby lubiane

Jak być lubianym?

Są tacy ludzie, którzy w mgnieniu oka zyskują sympatię innych. Mają oni wielu przyjaciół, zawsze otoczeni są ludźmi, którzy pozytywnie ich określają i lubią ich towarzystwo. Bez wątpienia ludzie lubiani są weselsi, mogą liczyć na pomoc innych i z całą pewnością mają lżejsze życie.

Lubiani ludzie praktycznie nigdy nie są sami. Zawsze jest obok nich ktoś, kto doskonale czuje się w ich towarzystwie. Tyczy się to zarówno sfer zawodowych, jak i życia osobistego. Nie ulega wątpliwości, że lubiani ludzie znacznie częściej odnoszą sukcesy, a te z kolei nie są powodem do zazdrości innych, bowiem ludzie dobrze życzą takim osobom.

Jak zostać osobą lubianą?

Każdy z nas chciałby być lubianym i choć nierzadko bardzo się o to staramy, to przeważnie uzyskujemy zupełnie odwrotny skutek naszych starań. Nie jest to bowiem łatwa sztuka, ale nikt nie twierdzi, że jest to całkiem niemożliwe.

Pierwszą zasadą bycia lubianym przez innych jest polubienie samego siebie. Jeśli zaakceptujemy siebie wraz z własnymi słabościami, pozbędziemy się kompleksów, podniesiemy własną samoocenę, będziemy otwarci na ludzi i uśmiechnięci, wówczas będziemy o krok bliżej do upragnionego celu. Ludzie, którzy są zakompleksieni i mają pretensję zawsze o wszystko nie są dobrze postrzegani. Bądź radosny, zadowolony z życia, ciesz się z najdrobniejszych sukcesów, a zobaczysz, jak szybko zyskasz sympatię innych.

Drugim krokiem do bycia bardziej lubianym jest szczerość. Nic tak nie zniechęca ludzi, jak sztuczny uśmiech, udawane emocje, zainteresowanie okazywane na siłę lub od niechcenia. Każdy z nas może mieć gorszy dzień, ale nie ma nic złego w tym, jeśli po prostu powiesz, że nie masz dziś humoru i ochoty na rozmowę czy żarty. Powiedz to, co czujesz, bądź szczery, a ludzie to zrozumieją i docenią. W ten sposób zyskujesz nie tylko zaufanie, ale także szacunek w oczach innych ludzi.

Nie staraj się robić niczego na siłę, bowiem to nie sprawi, że będziesz bardziej lubiany. Osoba lubiana to nie taka, którą lubią wszyscy, ale taka, która ma dużo przyjaciół, co oznacza, że nie każdy musi Cię lubić. Przede wszystkim musisz być sobą, a nie maratończykiem bijącym rekordy w ilości posiadanych „przyjaciół”. Musisz wiedzieć o tym, że nie wszyscy mogą być do Ciebie przyjaźnie nastawieni, ale też nie masz na to większego wpływu. Ciesz się tym, że masz więcej przyjaciół, jak wrogów.

W kontaktach międzyludzkich bardzo ważny jest pierwszy kontakt. Z reguły bowiem bywa tak, że jeśli kogoś nie polubimy od razu, to z czasem coraz trudniej nam się do tej osoby przekonać. Musisz zatem popracować nad tym, aby pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne. Uśmiechaj się, złap kontakt wzrokowy z nowym znajomym, zapamiętaj jego imię – to na sam początek na pewno wystarczy.

Mowa ciała również może mieć znaczący wpływ na to czy ktoś Cię polubi czy też nie. Staraj się zawsze przybierać pozycję otwartą do ludzi. Unikaj krzyżowania rąk na wysokości klatki piersiowej, nie uciekaj wzrokiem na boki, w górę czy w dół, przy pierwszym kontakcie podaj dłoń rozmówcy, ale nie ściskaj jej zbyt mocno, ani zbyt lekko, raczej zdecydowanie.

Podczas samej rozmowy powinieneś okazać zainteresowanie. Staraj się drążyć temat rozmowy poprzez zadawanie ciekawych pytań, nie przerywaj, gdy rozmówca mówi i staraj się znaleźć wspólny temat. Nie bój się okazywać emocji, wyraź żal lub smutek, gratuluj sukcesów, od czasu do czasu powiedz coś zabawnego. Poczucie humoru niewątpliwie sprawdza się niemalże w każdej sytuacji.

Bądź bezinteresowny w kontaktach z innymi. Nie zapominaj o nich, kiedy nie są Ci do niczego potrzebni. Zadzwoń do przyjaciela i zapytaj się go, co u niego słychać, zaproś przyjaciółkę na kawę tak po prostu, bez okazji. Jeśli będziesz dbał o relacje z innymi i pielęgnował przyjaźnie, będą one miały szansę przetrwać przez długie lata.

Staraj się być pomocnym dla innych. Jeśli Twoi przyjaciele będą wiedzieli, że mogą na Ciebie liczyć, wówczas i Ty będziesz mógł się do nich zwrócić o pomoc i być pewnym, że nie zostawią Cię z Twoim problemem samego.

Staraj się być rozluźnionym podczas rozmowy z innymi. Jeśli będziesz spięty lub zdenerwowany, inni bardzo szybko to wyczują i odbiorą jako coś negatywnego. Trzymaj również swoje nerwy na wodzy, aby nikt nie mógł łatwo Cię sprowokować, ale i Ty nie podjudzaj do żadnych konfliktów. Wszystkie nieporozumienia staraj się wyjaśniać na bieżąco i łagodzić sytuację.

Aby być lubianym, powinieneś również nauczyć się wybaczać innym. Każdy z nas jest przecież tylko człowiekiem, popełniamy błędy i podejmujemy złe decyzje. Jeśli Ty nie będziesz chował do innych urazy i będziesz umiał im wybaczać, będziesz również mógł liczyć na to samo z ich strony.

Nie zapominaj o uroczystościach swoich znajomych i przyjaciół. Jeśli któreś z nich ma urodziny, imieniny czy też jakiś jubileusz, nie zapomnij złożyć życzeń. Takich miłych gestów nigdy się nie zapomina.

Te cenne wskazówki niewątpliwie pomogą w zdobywaniu sympatii innych. Pamiętaj jednak, że nie od razu Rzym zbudowano. Tworzenie własnego, pozytywnego wizerunku musi potrwać, ale zacząć możesz już teraz. Staraj się nad sobą pracować w taki sposób, aby wyeliminować u siebie wszystkie te złe cechy charakteru, które mogą denerwować lub razić do Ciebie inne osoby. Nie zapomnij o pogodnej minie i uśmiechu, bowiem to już połowa sukcesu.

Jak być lubianym? 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Podobne porady:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online
Operating triplegforcemargin has beenRalph Lauren Australia Ralph Lauren Ralph Lauren Corp.rathehouse Group weakness,Cheap Ralph Lauren the company said operating ninacasianoprofit margin fell mainly by the impact of long-term investment strategy.Polo Ralph Lauren Sale Second quarter Ralph Lauren Ralph Lauren Corp.ovcwa Group launched the Polo for women, and opened its first store in New York's Fifth Avenue during the same time in Greater China has opened its first flagship store for men and women overall. Second quarter operating costs Ralph Lauren Ralph Lauren Corp. Group rose 7.2 percent,inhalents higher than the income growth from the same period lastRalph Lauren Outlet year of $ 789 million to $ 846 million US dollars. Second quarter Ralph Lauren Ralph Lauren Corp. Group's total revenues increased 4.1 percent, from last year's $ 1.915 billion to $ 1.994 billion US dollars over the same period. By channel,Ralph Lauren Australia Outlet Direct channel in the second quarter same-store sales growth of 1%, with international markets and electricity supplier channels have double-digit growth in the second quarter of the channels recorded a total revenue of $ 1.006 billion, compared with $ 944 million a year earlier, an increase of 6.5%. wholesale channel revenue increased 1.7%, from the prior year $ 928 million a year earlier to $ 934 million.